מפעל הפיס מצדיע לגיבורי התקופה
ומציג את הסיפורים של האנשים שרוצים להודות להם
בואו לפרגן לאנשי השעה שלכם
כנסו לPAIS באינסטגרם 
בואו להכיר את הגיבורים
מאיה ופליקס לכמן
מסייעים לחקלאים לשקם את מפעל חייהם
מאיה ופליקס לכמן, אב וביתו שהתנדבו להגיע ולתמוך בחקלאים ובעבודתם הקשה והחיונית בהתנדבות מלאה. יעקב כחלון החקלאי מודה להם שעזרו לו.
שרון הדר
הפיקה חתונת בזק לחתונה שבוטלה
שרון קיבלה הודעה על חתונה שבוטלה בעקבות המצב של עדי ודורון שגויס בצו 8 והתגייסה להפיק להם אירוע בזמן שיא ועם אורח מפתיע. עדי זוסמן מודה לה על שאירגנה לה חתונה מרגשת.
שילת עייאש
מקימת מיזם "הלב עם הלביאה"
שילת, מקימת מיזם "הלב עם הלביאה" שדואגת ומבקרת את הנשים והאימהות של החיילים ואנשי המילואים תומכת בהן ומביאה להן מארזים והטבות מבעלי עסקים. הדר מודה לה שגרמה לה ולמשפחתה להרגיש שהם לא לבד.
קריסטינה סתבצ'וק
בישלה אוכל חם לכוחות הביטחון
קריסטינה, מתנדבת בקהילת "תוצרת הארץ" מבשלת ומשנעת ארוחות חמות לכוחות הביטחון באהבה והתנדבות מלאה. מאיר אלמליח מנהל תחנת מד"א נתיבות מודה לה שהביאה להם אוכל חם לתחנה וגרמה להם להרגיש שחושבים עליהם ומעריכים אותם.
אורי רז ארגמן ועומר סט
התנדבו לעבוד ברפת שהייתה תחת אש
אורי ועומר עשו שנת שירות בקיבוץ ניר יצחק וכעת חזרו להתנדב בקיבוץ לסייע לרפתנים בעבודתם הקשה. יאיר, מנהל הרפת, רוצה להודות להם על שהצילו את המקום.
רם קאופמן
מסייע לבני נוער עם מוגבלות
רם מלווה את עינב במסגרת התנדבותו בעמותת "בית על הים" ובתקופה הלא יציבה שאנו חווים, מנסה לייצר עבורו שגרה שהיא כלכך חשובה. עינב ואימו רוצים להודות לו על הליווי והדאגה.
בן עוזרי
הציל בעלי חיים מכפר עזה
בן נכנס לכפר עזה תוך כדי סיכון עצמי במטרה להציל את החיות של תושבי
היישוב. שי-לי בחרה להודות לו
​על שהציל את בעלי החיים שלה.
יעל לוי
מסייעת לנערי העוטף דרך פעילויות ימיות
יעל מתנדבת בעמותת "הגל שלי" שמסייעת בשגרה לבני נוער בסיכון דרך גלישה, וכעת גם לצעירים המפונים מהעוטף. אלה שוורצמן רוצה להודות לה על התמיכה והליווי.
לירון ירדני ומיתר שדה
הקימו בהתנדבות חוות מרפא
לירון ומיתר דואגים לאנשים שנפגעו מהמלחמה דרך טיפולים של אנשי מקצוע בחוות מרפא שלהם. נתנאל לנדאו מודה להם על הטיפול, והמקום הבטוח והחשוב שקיבל.
שירז ברזילי
מלגאית החונכת ילדים מהעוטף
שירז מתנדבת בכפר הסטודנטים קדמה ניר עוז במסגרתו מעבירה פעילויות לילדי הדרום ושם נקשרה לעידן. עידן קוניו מניר עוז רוצה להודות לה על הרגעים היפים והחשובים שהם מעבירים יחד שהתעצמו החל מה-7.10.
ליאת שפירא ומיכל סלע
מסייעות למפונות מאזור העוטף בסדנה טיפולית
ליאת שפירא ומיכל סלע, מתנדבות במיזם "להחזיר את האור" ומסייעות למפונות מאזור העוטף בסדנה טיפולית באמצעות עבודה עם יומן ויזואלי. הן עוזרות למפונים בעיקר מפונות להתמודד עם הרגשות הקשים באמצעים אומנותיים במקום בו נגמרות המילים. רונית ויינשטיין וענבל לובן רוצות להודות להן על תחושות ביטחון והעצמה במפגשים איתן.